Mały Artysta to ręcznie robione produkty dla dzieci. Literki, przytulanki, dodatki odzieżowe i akcesoria. Autorka – Pani Monika jest osobą niezwykle kreatywną, którą macierzyństwo inspiruje do kolejnych projektów. Dba o każdy szczegół i perfekcyjne wykonanie każdego produktu. Wszystkie produkty są bezpiecznie, solidne i naprawdę śliczne!
Panią Bernadkę mecierzyństwo zainspirowało do tworzenia fantastycznych książeczek manipulacyjnych i sensorycznych. Jej projekty są naprawdę wyjątkowe i niosą ze sobą wartość edukacyjną. Każda książeczka jest niepowtarzalna. Poszczególne strony można dostosować do wieku i zainteresowań dziecka. Książeczka zajmie uwagę każdego dziecka na długi czas wspomagając rozwój umysłu i małych rączek.
Pani Sylwia to Mama pełna niecodziennych pomysłów. Każdą najprostszą czynność potrafi zamienić w świetną zabawę edukacyjną. Przedmiotom codziennego użytku nadaje nową osobowość. Z nią nauka to prawdziwa przyjemność! Jeśli nie macie pomysłów na spędzenie kreatywnie czasu z dziećmi - zajrzyjcie koniecznie i poszukajcie inspiracji!
Pani Magda i Pani Gosia to kreatywne siostry, które postanowiły umilić życie dzieciaków poprzez tworzenie prześlicznych i co najważniejsze - bardzo wygodnych puf. Projekty są naprawdę urzekające. Zachwycą nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Niedawno do ich oferty dołączyły także przytulanki, ekotermoforki i akcesoria dla mam. Oj, jest w czym wybierać!
Pani Kasia to kreatywna Mama i miłośniczka rękodzieła. Potrafi wyczarować piękne produkty dla najmłodszych. Robi zarówno części garderoby dziecięcej, jak również dodatki i akcesoria. Na swoim blogu stara się zarażać innych rodziców pomysłami na bardziej kreatywne postrzeganie świata.